خدمات

طراحی سایت

طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

چرا طراحی سایت

طراحی سایت

داشتن یک وب سایت رسمی با ساختاری استاندارد برای ارائه اطلاعات، خدمات و تعامل با مخاطبان برای یک شرکت ضروری است. سایتی که بتواند تعداد قابل توجهی بازدیدکننده را به طور دائمی به خود جلب کند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در بالا بردن ترافیک سایت و افزایش هدفمند بازدیدکنندگان، طراحی سایت مناسب است. در صورتیکه طراحی وب سایت شما با آخرین تکنولوژی و بر اساس اصول سئو طراحی شود شانس شما برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتورهای جستجو بالا می‌رود

ما صرفا برای مشتریان خود سایت طراحی نمی کنیم. بلکه با طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل ، امکان و ابزاری در اختیار کارفرما/مشتری قرار می دهیم تا موجب رشد و توسعه کسب و کارشان شود.

 

طراحی وب سایت

طراحی وبسایت تلفیقی از هنر ، علم و تکنولوژی و خلاقیت است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول پایه گرافیکی طراحی شود علاوه بر جذب نگاه مخاطب، میتواند به اثری ماندگار در کسب و کار تبدیل شود.

در زمانی که طراحی وبسایت از اولویت های هر شرکت، سازمان یا کسب و کاری قرار گرفته است، صاحبان مشاغل میدانند که برای برخورداری از جایگاه خوب در دنیای مجازی نیاز به وب سایت مناسبی دارند. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

 

لزوم طراحی سایت برای کسب و کار ها

روزانه هزاران وبسایت در ایران و جهان راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در میان رقبا و سایر کسب و کارها موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود. و کلید انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. آژانس دیجیتال مارکتینگ راسپید با سال ها تلاش در حوزه کسبو کارهای دیجیتال، شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

اگر در حال حاضر یک وبسایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه راسپید بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم وب سایتی ندارید، تیم مجرب راسپید آماده است تا با طراحی وبسایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

 

آیا به طراحی سایت نیاز داریم یا سایت یا شبکه های اجتماعی کفایت میکند؟

فرض کنید صاحب یک کانال و یا گروه برای ارائه خدمات و یا محصولات خودهستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و آنلاین  اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و نتیجه بهتری را کسب نمایید

پیشنهاد می شود از شبکه های اجتماعی بیشتر برای هدایت مشتری به وبسایت استفاده شود تا فروش مستقیم.

 

تخصص های طراحی وب سایت

افرد و تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. شرکت راسپید طی سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه، متبحرترین و متخصص ترین ها در حوزه طراحی وبسایت را در قالب یک تیم منسجم در کنار هم قرار داده تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود. سفارش طراحی سایت شما از اولین گام یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی، بدست بهترین افراد سپرده خواهد شد.  در راسپید پروژه طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام میشود. پس از پیاده سازی کامل سایت، بخش بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) راسپید، پیشنهادات خود را جهت حضوری موفق در محیط مجازی، به مشتریان محترم ارائه میکنند.

 

قابلیت ها و مفاهیم طراحی سایت

همواره طراحی وبسایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام میشود. رعایت استانداردها و اصول طراحی وبسایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی وبسایت در این امر مؤثر است.

طراحی وب سایت، یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قواعدی که راسپید در طراحی سایت لحاظ میکند، سئو و بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است. تحلیلگران سئوی راسپید، تمامی نکات را بررسی میکنند تا وبسایت بر اساس استانداردها تولید شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را میشناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب منجر شود.

 

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی باید بگونه ای باشد که تصویری مناسب و متناسب با کسب و کارتان ارائه دهد. تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان برای اولین بار از طریق وبسایت یک شرکت ، سازمان و یا شخص حقیقی با کسب و کار آن آشنا میشوند. لذا طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اطلاعات جامع و مفیدی را از فعالیت آن ها به بهترین شکل ممکن ارائه داده و بازدیدکننده را ترغیب به خرید نماید.

 

طراحی  سایت فروشگاهی

ویژگی های یک سایت فروشگاه اینترنتی، با توجه به افزایش روزافزون خرید از فروشگاه های اینترنتی، بسیار مهم می باشد. آشنایی کامل ما به  فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان در فروشگاه های اینترنتی کمک می کند تا وب سایت فروشگاهی مناسبی داشته باشید. راسپید گزینه ای ایده آل برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی باید امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا بخوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان باشد. راسپید امروز وبسایتی را برای فرداها طراحی میکند. با توجه به پیشرفت دائمی تکنولوژی های وب و تغییر سلایق کاربران، یک وبسایت باید با بسترسازی مناسب، قابلیت پذیرش امکانات جدید در آینده را داشته باشد.

 

قیمت طراحی وبسایت ( هزینه ها و تعرفه ها)

تعیین هزینه طراحی سایت موضوعی مهم در قرارداد با کارفرما می باشد. هزینه های بسیار اندکی که در برخی تبلیغات مشاهده میکنید یا هزینه های بعضا بسیار بالای غیر معقول، نشان از قیمت گذاری غیرحرفه ای برای طراحی یک وسایت است.

در راسپید لیست دقیقی از نیازهای شما و خدماتی که قرار است برای سایت شما ارائه شود تهیه شده و تعیین هزینه نهایی بر اساس آن انجام میشود. لذا هزینه های طراحی سایت استاندارد شده و هزینه ای منطقی برای طراحی سایت حرفه ای در نظر گرفته میشود.

 

نوآوری در طراحی وبسایت

وقتی نوآوری در اثری لحاظ گردد، آن را به وضوح از دیگران متمایز میکند. به همین دلیل ست که سایت های طراحی شده توسط راسپید همواره در نگاه مخاطب، منحصر به فرد جلوه کرده است.

ملاک نهایی برای تشخیص یک طراحی سایت موفق، میزان تعامل و حضور کاربران در آن است. چنانچه تمام مراحل طراحی سایت طبق قاعده ای درست انجام شود، به تجربه ای خوب و ماندگار برای کاربران تبدیل شده و از آنها طرفداران دائمی میسازد.

 

طراحی اختصاصی وب سایت

در دنیای امروز و در هر کسب و کاری، اگر وجه تمایزی با رقبا وجود نداشته باشد مسیر موفقیت، مسیری دشوار و طولانی خواهد بود. یک طراحی وب سایت اختصاصی و منحصر به فرد می تواند نقطه آغاز تحولی بزرگ در کسب و کار شما باشد. ما همیشه تلاش می کنیم ضمن رعایت اصول و استانداردها، وب سایت هایی جذاب و چشم نواز طراحی و تولید کنیم.

 

طراحی سایت نیاز داریم یا شبکه های اجتماعی؟

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.

البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید

 

 طراحی سایت
طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی برای اشخاص حقیقی و حقوقی، وکلا، موسسات حقوقی در ...

طراحی سایت ارزان

برخی به دنبال طراحی سایت ارزان و کم هزینه می باشند، گاهی طراحی سا ...

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی از جمله نیازهای جامعه پزشکی برای اطلاع رسانی ومع ...

طراحی سایت مجله اینترنتی

 امروزه بسیاری از روزنامه ها و مجلات سنتی یک سایت اینترنتی هم دارند و در آن مطالب و اخبار ...

طراحی سایت هتل، گردشگری و آژانس مسافرتی

 مدتها است که آژانس های مسافرتي و شرکت های گردشگری پا به عرصه ی وب سايت ها گذاشته اند ...

طراحی سایت صنعتی

با توجه به گسترش فناوری اطلاعات و استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و همچنین افزایش رقابت در بازارهای ...

طراحی سایت بازرگانی

 رقابت شركت هاي بازرگاني در دنياي وب بسيار چشمگير است. يك سايت بازرگاني موفق، مانند هر سایت دیگ ...

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت برای فروشگاه اینترنتی یکی از مصارف پر کاربرد طراحی سایت میباشد.خرید آنلاین باعث صرفه جویی ...

طراحی سایت آموزشگاه

آموزشگاه ها در هر سطحی که باشند، برای معرفی کلاس ها و خدمات آموزشی خود نیاز به وبسایت دارند. سایت آم ...

طراحی سایت شرکتی

 تبلیغات کارا و موثر عامل مهمی در توسعه کسب و کار و گاه بقای یک شرکت میباشد. راسپید با ایج ...

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا  (responsive) سایتی است که اندازه و چیدمان اجزای آن شناور است ...

طراحی سایت آگهی و تبلیغات

سایتهای مختلف آگهی ، نیازمندی و تبلیغات وجود دارد که هر کدام مخاطبان خاص خود را دارند ولی با توجه به ...

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران با گرافیکی زیبا و کاربرپسند برای رستوران شامل معرفی کامل رستوران و خدمات رست ...

طراحی سایت حرفه ای

 رقابت بین سایت های مختلف روز به روز بیشتر می شود و خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هر روز مت ...

طراحی سایت استاتیک

سایت استاتیک از اولین سایت هایی بود که طراحی شد. در وب سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یک ...

طراحی سایت داینامیک

سایت داینامیک مجموعه ای از صفحات است که در پاسخ به درخواست کاربر ساخته می شود و بیشتر محتوای آن از ی ...

طراحی سایت آشپزی

طراحی سایت آشپزی برای کسانی که علاقه مند به حوزه تغذیه و همچنین علاقه مند به تجربه انواع غذا ها ...

طراحی سایت باربری

 طراحی سایت باربری -ساخت سایت باربری- برای ارائه خدمات باربری و اتوبار در تهران و کرج. طراحی و ...

طراحی سایت

طراحی سایت برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف از جمله : طراحی س ...

خدمات دیجیتال مارکتینگ